Autoriaus Dienoraštis Apie Finansų Ir Verslo

Praleiskite mažiau javų su arba be kuponų


Grūdai buvo įperkamas sprendimas, kad būtų patiekiami greiti ir nebrangūs pusryčiai, tačiau kainos per pastaruosius kelerius metus pradėjo sparčiai augti. Kai pridedate pieną prie lygties, paprasto grūdų dubenėlio kaina gali tapti gana brangi.

Taupyti pinigus javams

Vienas iš būdų padėti įveikti per daug lėšų grūdams yra stebėti kainas ir naudoti kuponus. Populiari tendencija su grūdų kompanijomis yra steigti dideles reklamas maisto prekių parduotuvėse ir vaistinėse, kuriose jie parinks kelis skirtingus grūdų ženklus ir reklamuos juos dviem pasiūlymais, pvz., „2 už $ 5“, kuris padeda sumažinti kainas.

Tačiau jums reikia žiūrėti šio tipo reklamą ir patikrinti reklamuojamų dėžių dydžius. Kartais dėžės yra tokio pat aukščio, kaip ir paprastai perkamos dėžės, bet plonesnės, kai langelyje yra žymiai mažiau uncijų.

Pagrindinė geriausių grūdų pasiūlymų kaina yra palyginti, kiek mokate už unciją. Žemiau pateikiami keli pavyzdžiai, į kuriuos reikia atsižvelgti lyginant kainas. Palyginus uncijos kainą, šiame pavyzdyje galite pamatyti, kad „Kellogg“ specialusis K yra geresnis sandoris maisto parduotuvėje.

Naudodamiesi parduotuvės akcijomis dažnai sutaupysite daug pinigų už unciją. Tarkime, kad jūsų parduotuvė vykdo grūdų reklamą dviem 18 uncijų dėžėms grūdų už $ 5. Jei perkate du, gausite 36 uncijų. 5 dolerių už 36 uncijos, mokate tik 14 centų už unciją. „Kellogg Special“ grūdų kainų palyginimas

Pavyzdys Maisto prekių parduotuvės statistikaPavyzdys Vaistinės statistika
Dydis18 uncijų langelis12 uncijų langelis
Kaina už dėžutę6,39 USD už dėžutę4,79 USD už dėžutę
Kaina už unciją36 centai už unciją39 centai už unciją

Naudojant grūdų kuponus su akcijomis

Naudojant kuponus, kurių reklamos pavyzdys yra aukščiau pateiktas pavyzdys, dauguma prekybos centrų vis tiek leis jums naudoti du kuponus, kad įsigytumėte du pirkinius. Tai yra vienpusio „kuponų“ kuponų kuponai.

Štai kaip jis veiktų, jei turėtumėte du kuponus už 50 centų už „Kellogg's Special“ ir naudojote juos dviem už 5 $ skatinimą.

Be kupono, jūs jau esate nukritę iki 14 centų už unciją, bet kai jūs taikote du 50 centų kuponus (iš viso $ 1), mokėsite 4 JAV dolerius už du 18 uncijų dėžes, arba 11 centų už unciją! Išsaugodami grūdų kuponus, kol pamatysite gerą pardavimą, tuomet derindami reklamą su kuponu galėsite padidinti savo santaupas.

Suprasti kuponų politiką parduotuvėse, kuriose perkate, galite pakeisti, kiek jūs išleisite. Pavyzdžiui, „Wal-Mart“ suderins savo reklamuotojų kainas. CVS vaistinė leidžia pirkėjams naudoti CVS parduotuvės kuponą su gamintojo kuponais.

Įsigykite nemokamą „One Get One“ (BOGO) pasiūlymą

Bendras reklamavimas, kurį matote grūduose, yra „Pirkti vieną nemokamą“ (BOGO). „Frugal“ pirkėjai mėgsta BOGO pardavimus ir dėl geros priežasties. Daugumoje parduotuvių galite taikyti bent vieną kuponą, o kai kuriose parduotuvėse galite parduoti du kuponus.

Pvz., „Target“ parduotuvėse galėsite taikyti „Target“ kuponą ir gamintojų kuponą, kuris iš tikrųjų gali prisidėti prie bendrų santaupų. Tai taip pat yra pavyzdys, kai „atsargų kaupimas“ yra prasmingas, jei turite pakankamai kuponų.

Nuolaidų pasiūlymai

Apskritai, paprastai yra tam tikras nuolaidų pasiūlymas, susijęs su grūdais.

Paskutinis „Kellogg“ pasiūlytas nuolaidas buvo skirtas $ 10 dujų kortelei. Viskas, ką jums reikėjo padaryti, buvo nusiųsti UPC kodą iš 10 tinkamų grūdų prekių ženklų, ir gausite kortelę, kuri būtų gera už 10 dolerių dujų. Jie leido penkis įrašus.

Grūdų kuponų paieška

Kaip matote, maisto prekių parduotuvės akcijos yra tik pusė lygties. Pirkėjai taip pat turėtų pasitikrinti grūdų kuponus. Bet kur juos rasti? Štai keletas geriausių javų kuponų išleidimo vietų:

  • Sekmadienio popierius vis dar yra vienas iš geriausių išteklių kuponų paieškai
  • Užsiregistruokite grūdų kompanijos svetainėse, pvz., „Kellogg“, „General Mills“ ir „Post Foods“.
  • Naudokite nemokamą spausdinamą kupono svetainę.
  • Sekite savo mėgstamus maisto produktus „Facebook“ kuponams.
  • Gaukite žurnalus, kurie žinomi kaip kuponai, pavyzdžiui, „AllYou“ ir „Good Housekeeping“

Kiti būdai išsaugoti grūdus

Yra ir kitų būdų, kaip sutaupyti grūdų kartu su kuponų naudojimu.

  • Grūdų maišymas:Populiari taupi tendencija yra sumaišyti brangius grūdus su pigesniais grūdais. Tai padeda sumažinti išlaidas, kai vaikai „užsikabina“ prie tam tikro grūdo. Pavyzdžiui, jei jūsų vaikas atsisako valgyti nieko, išskyrus vaisius (8,70 uncijos - 55 centų už unciją), galite jį sumaišyti naudodami „Fruitloop“ tipo grūdų (32 uncijos - 15 centų už unciją) prekės ženklą.
  • Supakuoti grūdai, palyginti su grūdais:Lyginant supakuotų grūdų uncijos sąnaudas su grūdais, į kuriuos įdėta į supakuotą javą, gali būti tikras akių atidarymas. Maisto prekių parduotuvės mėgsta laikyti maišus grūdus nuo akių lygio lentynų. Būkite pasiruošę lenkti prie apatinių lentynų, kad juos surastumėte. Daug kartų galite sutaupyti net 40 centų už unciją ar daugiau, pirkdami supakuotus grūdus. Vėlgi, jie tikriausiai turės mažiau cukraus, bet visada galite pridėti šviežių vaisių, kurie leis sveikesni.
  • Padarykite savo „Granola“:Vienas iš puikių dalykų apie granolą yra tai, kaip lengva sumaišyti savo. Tai ne tik kainuoja mažiau nei parduotuvė nusipirkau granolą, bet jūs galite išbandyti įvairias veisles arba pritaikyti jas tam, kad jums būtų labiausiai naudingi ingredientai.

Taupydami kuponus, laikydami grūdų reklamą, naudodamiesi nuolaidomis ir ištempdami savo grūdus pigesniais mišiniais, jūs greitai pamatysite savo grūdų kainą.


Video Iš Autoriaus:

Susiję Straipsniai:

✔ - Geriausi mobilieji pasiūlymai ir Fast Food programos

✔ - Spausdinami kuponai naminių gyvūnėlių maistui ir naminių gyvūnėlių reikmenims

✔ - Westbrook Outlets, Westbrook, Conn.


Naudinga? Pasidalinti Su Draugais!